09352949765

آمادگی آزمون آیتلس در مشهد

آمادگی آزمون آیتلس در مشهد

بدینوسیله به اطلاع می رساند دوره های آمادگی آزمون آیلتس در مشهد بصورت خصوصی و عمومی جهت کسب نمره ی ۷ آیلتس (آکادمیک یا جنرال) در  برگزار می گردد.

دوره های خصوصی آمادگی آزمون آیتلس بصورت تک نفره و یا چند نفره برگزار می گردد. جهت کسب نمره ۷ آکادمیک یا جنرال برای هر یک از ۴ مهارت های چهارگانه ( Writing , Reading , speaking , listening ) بصورت مجزا برای متقاضیان نیاز است. جلسه مشاوره و تعیین سطح بصورت رایگان برگزار میگردد. در صورت نیاز دوره های Pre-IELTS با توجه به سطح و توانایی های متقاضی برگزار می گردد. در طول برگزاری دوره پشتیبانی آنلاین از کلیه فراگیران به عمل خواهد آمد.پشتیبانی و حمایت علمی از متقاضیان آزمون تا زمان دریافت کارنامه نهایی ادامه خواهد داشت. همچنین یک جلسه مرور مهارت ها ۴۸ ساعت قبل از شرکت در آزمون نهایی بصورت رایگان برای فراگیران برگزار خواهد شد.

 

آمادگی آزمون آیتلس در مشهد

 

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو کلاس میتوانند با شماره تلفن  ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵ – ۰۵۱۳۸۸۱۴۲۰۱ تماس حاصل نمایند. همچنین جهت مشاوره میتوانید با همین شماره تلفن از طریق تلگرام اقدام فرمایید.

ارتباط با بنده در تلگرام: www.Telegram.me/mjmardan

 

آزمون آیلتس چیست؟

آزمون آیلتس (IELTS= International English Language Testing System ) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیری مهارتهای تخصصـی و یا کار و اقامت در کشـورهای انگلیسی زبان طراحی شده است. ایـن آزمون مشترکاً توسط دانشگاه کمبریج، کنسول بریتانیا (British Council) و مرکز آیلتس استرالیا در بیش از ۵۰۰ مرکز در ۱۲۰ کشور جهان برگزار می‌شود و سالانه چیزی حدود یک و نیم میلیون نفر در آن شرکت می‌کنند.

آزمون آيلتس IELTSاین آزمون در دو نوع مختلف موجود می‌باشد: آکادمیک (Academic) و عمومی (General Training). افرادی که قصد تکمیل تحصیلات خود در دانشگاههای انگلیسی زبان را دارند (کارشناسی به بالا) باید از نوع آکادمیک این آزمون، و افرادی که به منظور گذراندن دوره‌های کوتاه‌مدت فنی و حرفه‌ای، اخذ دیپلم، کار و یا اقامت قصد سفر به کشورهای انگلیسی زبان همچون انگلیس، ایرلند، استرالیا و نیوزیلند را دارند، می‌توانند در نوع عمومی این آزمون شرکت کنند.

ثبت نام در کارگاه تکنیک های طلایی آزمون آیلتس در مشهد

 

 

مشترك خبرنامه ما شويد و ما مطالب مفيد را براي شما ارسال خواهيم كرد :

دیدگاهها و نظرات کاربران عزیز