09352949765

آموزش آنلاین آیلتس

آموزش آنلاین (Online Education) شیوه‌ای نوین از آموزش مجازی است که با استفاده از بسترهایی که امکان برگزاری رویداد آنلاین  را فراهم می‌کنند، برگزار می‌‌شوند. جدیدترین ابزارهای ارتباطی مانند ایمیل، وبلاگ، وب‌سایت و نرم‌افزارها در بستر شبکه‌های کامپیوتری خصوصا اینترنت، محتوای آموزشی را در اختیار کارآموزان قرار می‌دهد. این نوع آموزش را، آموزش مبتنی بر وب؛ در هر زمان و هر کجا می‌گویند.

مزیت اصلی این شیوه آموزش به خصوص در زمان فعلی و با توجه به بیماری همه گیر کرونا، رهایی دانشجویان از برنامه‌هایی مثل حضور فیزیکی، برنامه‌ریزی و صرف وقت در کلاس و مسیر کلاس و … است. دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی، حاصل ماه‌ها تحقیق و تلاش گروه بهترین اساتید آموزش زبان انگلیسی و آیلتس کشور و کارشناسان زبان انگلیسی آکادمی آیلتس میکس هستند.

مراحل و شرایط شرکت در کلاس های عمومی آنلاین آکادمی آیلتس میکس

مرحله اول: مشاوره و تعیین سطح رایگان و آنلاین توسط استاد مردان

ارائه برنامه دقیق یادگیری به شما عزیزان

تعیین سطح به شناخت بهتر سطح کنونی زبان آموزان و نشان دادن بهترین مسیر برای رسیدن به اهدافشان اهمیت ویژه ای دارد. آکادمی آیلتس میکس شرایطی را فراهم کرده تا از هر جای دنیا که باشید به راحتی و به صورت آنلاین در جلسات تعیین سطح و مشاوره شرکت کنید و مشاورین ما با بهترین راندمان جوابگوی شما باشند.

در این جلسات پس از سنجش سطح دقیق شما و بررسی نقاط ضعف و قوت شما، برنامه دقیق یادگیری به صورت تقویت خودآموز در کنار کلاسها در اختیار شما قرار میگیرد.

مرحله دوم کلاس های پایه و مقدماتی

بسیاری از زبان آموزان با توجه به دغدغه های فعلی و فاصله گیری از زبان ممکن است برای ورود به دوره آیلتس نیزاز داشته باشند تا قبل از آن در یکی از دوره های مقدماتی آنلاین شرکت کنند. این دوره ها در سه ترم به صورت آنلاین ارائه می شوند.

دوره آنلاین عمومی فاندامنتال

آموزش آنلاین آیلتس

این دوره مختص زبان آموزانی است که در سطح خیلی پایه قرار دارند و مدت هاست از زبان دور بوده اند. این دوره به صورت آنلاین و در ۷ جلسه برگزار می شود. کلاس ها سه روز در هفته در جلسات بین ۶۰ الی ۹۰ دقیقه ای برگزار می شود. کلاس های آنلاین آکادمی آیلتس میکس به راحتی و از طریق پلتفرم اسکای روم برگزار می شود و شما نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزاری ندارید. جزوات و فایل های صوتی کلاس های آنلاین در انتهای هر جلسه در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. در انتهای این دوره زبان آموزان آماده ورود به دوره های پری آیلتس می شوند.

دوره های آنلاین عمومی پری آیلتس

دوره های آنلاین پری آیلتس در دو ترم ۷ جلسه ای ارائه می شود. در این دوره ها هر ۴ مهارت زبانی با محوریت مضوعات گرامری با زبان آموزان کار می شود. در ترم ۱ پری آیلتس گرامرهای ساده و در ترم ۲ گرامرهای پیشرفته اسپیکینگ و رایتینگ آیلتس به شما عزیزان تدریس می شود. این دوره ها با همراهی یک مدرس پشتیبان جهت رفع اشکال و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد. در انتهای دوره سطح زبان آموزان به نمره ۴ آیلتس ارتقا می یابد و آماده ورود به دوره های آمادگی آیلتس می شوند.

دوره های آنلاین عمومی آمادگی آیلتس

دوره های آنلاین عمومی آمادگی آیلتس در یک  بازه زمانی ۶ الی ۹ ماه برگزار می شود. در این دوره ها تمام نکات لازم برای رسیدن زبان آموزان به نمره ۷ و بالاتر ارائه می شود. تمام دوره ها دارای مدرس پشتیبان می باشند تا به زبان آموزان جهت رفع اشکالات و بالا بردن راندمان یادگیری کمک شود. جزوات اختصاصی تهیه شده توسط تیم آموزشی آکادمی آیلتس میکس به صورت آنلاین در اختیار زبان آموزان قرار خواهد گرفت.

افتخار تیم آیلتس میکس، بازدهی بیش از ۹۰ درصدی کلاسها میباشد. کارنامه عملکرد زبان آموزان کلاسهای آمادگی آیلتس آنلاین در پیج اینستاگرام آکادمی موجود است.

دوره های آنلاین عمومی و خصوصی مکالمه

دوره های مکالمه جنرال آنلاین آکادمی آیلتس میکس در ۵ ترم عمومی ۱۰ جلسه ای  یا ۳۰ جلسه خصوصی ارائه می شود. تمرکز اصلی این دوره بر روی دو مهارت اسپیکینگ و لیسنینگ زبان آموزان می باشد و کاملا تمرین محور می باشد. در انتهای این دوره تمامی نیازهای زبان آموزان در جهت راحت و روان صحبت کردن و رسیدن به نمره حدودی ۵/۶ آیلتس رفع خواهد شد.

دوره های آنلاین آمادگی آزمون دولینگو

با توجه به همه گیر شدن ویروس کرونا و امکان جایگیزینی آزمون دولینگو به عنوان نمره زبان، زبان آموزانی که قصد مهاجرت دارند آکادمی آیلتس میکس دوره های آمادگی آنلاین آزمون دولینگو را به صورت خصوصی و در یک بازه حدودی ۳۰ جلسه ای با محوریت اسپیکینگ و رایتینگ ارائه می کند و شما را برای کسب نمره دلخواه خود همراهی می کند.

پشیبانی دوره های عمومی آنلاین

آکادمی آیلتس میکس جهت رفع نگرانی زبان آموزان از کیفیت کلاس های عمومی آنلاین و پر جمعیت تر بودن کلاس ها نسبت به دوره های خصوصی، برای تمامی دوره ها مدرسین پشتیبان مربوط به آن دوره جهت پاسخ گویی و رفع اشکال زبان آموزان در تمرین ها و مطالب تدریس شده را معرفی خواهد کرد.

طول مدت آموزش آنلاین آیلتس تضمینی چقدر است؟

شما با گدراندن تنها ۶ ماه میتوانید به صورت تضمینی نمره ۶ آزمون آیلتس خود را با دوره های آموزش آنلاین آیلتس مردان وب بدست آورید، چنین تضمینی را دادن یکی از ویژگی ها مهم آموزشگاه ما می‌باشد، تا خیال شما از شرکت در دوره به طور کلی راحت باشد.

پکیج آموزش آنلاین آیلتس 

بسته های آموزش آنلاین آیلتس و زبان انگلیسی مردان وب با صرف وقت زیاد تهیه شده و از کیفیت بالایی برخوردار میباشند. این پکیج ها شامل بخش های متنوعی از جمله پادکست ، ویدیو ، فایل جزوه و اسلاید هستند. درواقع نکته مثبت استفاده از این پکیج ها این است که شما در کنار آموزش های ویدیویی میتوانبد به طوری جدی برای آزمون آیلتس آماده شوید. تمامی این پکیج اورجینال و غیر کپی بوده و توسط اساتید حرفه ای با نمرات آیلتس بالا آماده گردیده است.

ارائه یک جلسه مشاوره آنلاین رایگان ! همین حالا تماس بگیرید!

پروسه کاری دوره های آنلاین آموزش آیلتس 

این دوره های آنلاین در ۵۰ جلسه و با پیش نیاز آیلتس مقدماتی میباشد که در ۵۰ جلسه بصورت ویدیو کنفرانس برگزار میشود. اگر پیش نیاز این دوره را نگذرانده اید نگران نباشید!! کلاس های پیش نیاز این دوره هم در حال برگزاری میباشد که در ۲۰ جلسه شما را به سطح مناسبی می رساند. در این دوره نیاز نیست هیچ فایل یا کتابی خریداری کنید که این مزیتی نسبت به دوره های حضوری میباشد. در این دوره ما چند مرحله آزمون ماک بصورت رایگان برگزار خواهیم کرد تا سبب افزایش سطح دانشجویان شود.

آموزش آنلاین آیلتس به صورت کاملا رایگان آموزش آنلاین رایگان آیلتس

آیا آموزش های آنلاین آیلتس رایگان  و آموزش رایگان آیلتس کیفیتی یکسان با دوره های غیر رایگان دارند؟ خیلی از موسسه ها و وبسایت ها به شما وعده آموزش های رایگانشان را میدهند که به شما تضمین میدهند نمره خوبی در آزمون کسب خواهید کرد، اما نکته اینجاست آیا این سخن صحت دارد؟

با پرسیدن چند سوال از خودتان میتوانید به این داستان پایان دهید:

 • چرا بازخورد های این نوع آموزش کمرنگ میباشد؟
 • آیا در طول یک مسیر دشوار امکان ایجاد ابهام یا حتی سردرگمی برای دانشجو ها پیش نمی آید؟
 • چه کسی به آن ها قرار است پاسخ دهد؟ کلاس های حضوری و یا آنلاین پر هزینه آن موسسه؟
 • آیا این پکیج کامل است یا باید بقیه پکیج را دوباره خریداری کنیم؟در صورت حس ناقص بودن چه کسی پاسخ گو خواهد بود؟
 • سود اصلی آن موسسه از کجا تامین میشود؟ تبلیغ اساتید بی کیفیت یا فروش دیگر محصولات مربوط به آموزش شما از جمله کتاب ها و جزوات؟

اما در موسسه آیلتس میکس نیاز نیست شما هییییچچ چیزی خریداری کنید!! همه ی امکانات برای شما فراهم شده!

در آیلتس میکس اساتید با پشتیبانی ۲۴ ساعته در خدمت شما هستند!!

آموزش آنلاین مهارت های آزمون آیلتس به صورت فشرده و آنلاین

مخاطب دوره های غیر حضوری آموزش آیلتس چه کسانی هستند ؟

تمامی افراد میتوانند به دلیل جامع بودن این دوره آموزشی آنلاین Ielts از آن استفاده کنند و اطمینان خاطر داشته باشند که در این دوره ها هیچ چیزی جا نخواهد ماند و کیفیت آموزش با آموزش حضوری آیلتس یکسان خواهد بود. اما ۷۰ درصد از کسانیکه در این دوره ها شرکت میکنند به دلایل مختلفی از جمله: حضور در شهرستان ها،نداشتن وقت کافی،حضور در کشور های مختلف (کشور های عرب زبان از جمله امارات متحده عربی) و … میباشند.

پشتیبانی دوره آنلاین آیلتس با اساتید برتر

این دوره های زیر نظر اساتید برتر ایلتس ضبط و ساخته شده و شما بعد از تهیه دوره به صورت آنلاین از طریق راه های ارتباطی تعریف شده میتوانید در ارتباط مستقیم و ۲۴ ساعته با اساتید ما باشید. برای آشنایی با اساتید ما کلیک کنید.

تفاوت خرید پکیج با شرکت در دوره آنلاین آموزش آیلتس 

اگر شما فقط به دنبال خرید پکیج میباشید و نیازی به دوره ی آنلاین ندارید میتوانید با خرید این پکیج به سرویس های : اسلاید،جزوات،ویدیو ها دسترسی پیدا کنید و خدمات پشتیبانی آنلاین و لایو به شما تعلق نخواهد گرفت.

وضعیت در حال حاضر پکیج و دوره آنلاین

دوره های عمومی آنلاین آمادگی آیلتس

این دوره شامل همه ی مهارت ها بوده و ثبت نام بصورت مهارتی میباشد:

 • دوره آنلاین رایتینگ آیلتس: دو دوره فشرده (هر تسک ۱ ترم – همراه با پشتبانی آنلاین توسط اساتید با تجربه)
 • دوره آنلاین اسپیکینگ آیلتس: یک ترم ۸ جلسه ای فشرده و زودبازده همراه با جزوات اختصاصی استاد مردان
 • دوره آنلاین لیسنینگ آیلتس: یک ترم ۸ جلسه ای فشرده جهت آشنایی با تکنیک های لیسنینگ آیلتس توسط استاد مردان
 • دوره آنلاین ریدینگ آیلتس: فشرده و زودبازده و تکنیک محور، همراه با برگزاری جلسات رفع اشکال توسط اساتید حرفه ای و با تجربه تحت نظر استاد مردان
 • دوره آنلاین گرامر مقدماتی آیلتس: آموزش گرامر پایه  و مورد نیاز آیلتس ، با جزوات اختصاصی و پشتبانی ۲۴ ساعته آنلاین (این دوره پیش نیازی است بر کلیه مهارت های آزمون آیلتس)
 • دوره آنلاین گرامر پیشرفته آیلتس: آموزش گرامر پیشرفته آیلتس ، با جزوات اختصاصی و پشتبانی ۲۴ ساعته آنلاین (این دوره بهترین مکمل برای دوره های مهارت های رایتینگ آیلتس میباشد)

شما میتوانید برای آموزش های ویدیویی و مستقل از کلاس، از فیلم های مناسبی که برای آموزش آنلاین آیلتس در وبسایت آکادمی آیلتس میکس آماده شده است استفاده نمایید.

همچنین فراموش نکنید! یک جلسه مشاوره رایگان آزمون آیلتس (حضوری یا غیر حضوری) با استاد مردان برای شما در نظر گرفته شده تا بتوانید بدون نگرانی در این دوره شرکت کنید !

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام و یا شرکت در دوره های حضوری با مجموعه ما در ارتباط باشید:

مشترك خبرنامه ما شويد و ما مطالب مفيد را براي شما ارسال خواهيم كرد :

دیدگاهها و نظرات کاربران عزیز

 1. آیلتس، آزمون آیلتس IELTS - آیلتس، آزمون آیلتس IELTS نوشته است:

  […] ماه این دوره به طول می انجامد و در پایان این دوره نمره ۶ آیلتس شما تضمین میشود!! و این یعنی برتری ما نسبت به رقبای […]

 2. محمدجواد مردان | آموزش آنلاین آیلتس آره یا نه؟ تضمینی - ثبت نام و مشاوره رایگان نوشته است:

  […] آموزش آنلاین آیلتس […]

 3. شرکت دانش بنیان پیمان خطوط شرق آموزش آنلاین آیلتس - شرکت دانش بنیان پیمان خطوط شرق نوشته است:

  […] ماه این دوره به طول می انجامد و در پایان این دوره نمره ۶ آیلتس شما تضمین میشود!! و این یعنی برتری ما نسبت به رقبای […]

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

سوالی ندارید؟