09352949765

آموزش آنلاین زبان انگلیسی و آیلتس

آموزش آنلاین زبان انگلیسی و آیلتس

آموزش آنلاین زبان انگلیسی و آیلتس : علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی و آمادگی آزمون آیلتس فقط در شهرهای بزرگ مثل تهران و مشهد و … ساکن نیستند. لذا شاید نتوانند به راحتی بهترین مدرس زبان انگلیسی و آزمون آیلتس را یافته یا در موسسات معتبر زبان انگلیسی و آیلتس را بیاموزند. ما با توجه به درخواست های علاقمندان عزیز و با توجه به مشغله بسیاری از عزیزان و همچنین علاقمندی زبان آموزان در سایر شهرستان ها به شرکت در کلاس های زبان انگلیسی، از این پس میتوانند در کلاسهای مجازی آموزش آنلاین زبان انگلیسی و آیلتس (غیر حضوری – از راه دور) بنده که از طریق اسکایپ و ویدیو کنفرانس بصورت زنده و آنلاین بصورت خصوصی برگزار می گردد، شرکت نمایند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی و آیلتس

یادگیری زبان انگلیسی در هر کجا که باشید در هر شهر و هر کشوری میسر است و کافیست عزم داشته باشید و بخواهید. آموزش آنلاین زبان انگلیسی و آمادگی آزمون آیلتس این شرایط را برای افراد علاقمند به آموزش زبان انگلیسی ایجاد کرده است تا بتوانند در هر کجا و هر زمان از طریق موبایل یا کامپیوترشان زبان انگلیسی را بیاموزند. اما به صورت کاملا زنده و با حضور مدرس به صورت خصوصی و حتی تضمینی.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی و آیلتس چگونه برگزار می شود؟

این کلاسها در جلسات ۶۰ دقیقه ای برگزار میگردد و با نرم افزارهای اسکایپ در قالب ویدیو کنفرانس همراه با برد مجازی برگزار میگردد. پیشنهاد ما آموزش آنلاین زبان انگلیسی از طریق اسکایپ است. زیرا این نرم افزار امکان اشتراک گذاری صفحه نمایش مدرس را دارد و می توان از آن بعنوان تخته کلاسی استفاده کرد. آموزش آنلاین زبان انگلیسی و آیلتس

همچنین در صورتیکه شما بخواهید می توانید چند تن از دوستانتان را نیز در کلاس شرکت داده و آنها نیز در کنار شما آموزش ببینند. حتی فرزندان شما و همسر و والدین نیز می توانند از امکان آموزش آنلاین زبان استفاده کنند. زبان انگلیسی و آزمون آیلتس یک نیاز برای هر قشر در هر سن و سالی است که باید به این موضوع اهمیت داد.

تاکید ما برای شما که می خواهید زبان انگلیسی را بیاموزید و فرصت کافی ندارید، استفاده از کلاسهای آموزش مجازی زبان انگلیسی است.

 

علاقمندان به شرکت در کلاسهای آموزش آنلاین زبان انگلیسی و آیلتس میتوانند با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۵۴۹۷۶۵ و ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶ تماس حاصل فرمایند.

همچنین علاقمندان میتوانند از طریق تلفن ۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵ (۰۰۹۸) از طریق اسکایپ، واتس اپ و تلگرام سوالات خود را مطرح فرمایند.

لازم به ذکر است جلسات مشاوره و تعیین سطح به صورت آنلاین و رایگان برگزار می گردد.

 

چرا آموزش آنلاین زبان؟

این شرایط برای کسانیکه مشغله نیز دارند بسیار ارزشمند است. شاید افراد نتوانند در ساعات روز در کلاسها شرکت کنند که در آموزش آنلاین زبان انگلیسی می توانند در هر ساعت از شبانه روز (البته غیر از نیمه شب ها) با هماهنگی قبلی مدرس، به یادگیری و آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین و از راه دور بپردازند و از این امکان بهره ببرند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی نیازی به اینترنت خیلی پرسرعت ندارد و با یک اینترنت ADSL معمولی هم می توان این کار را انجام داد.

ما از برگزار کنندگان کلاسهای آموزش آنلاین زبان انگلیسی در ایران هستیم و معتقدیم که هنوز بسیاری از افراد هستند که می خواهند زبان انگلیسی را آموزش ببینند اما به دلیل شرایط و مسائل مختلف امکان حضور در کلاس برایشان میسر نیست.

 

مشترك خبرنامه ما شويد و ما مطالب مفيد را براي شما ارسال خواهيم كرد :

دیدگاهها و نظرات کاربران عزیز