09352949765

تدریس خصوصی آیلتس در مشهد

کلاس های تخصصی تدریس خصوصی آیلتس جهت آمادگی آزمون IELTS در مشهد با بهترین کیفیت تدریس و با تضمین ویژه توسط  مهندس محمدجواد مردان  و تیم آموزشی آکامی آیلتس میکس بصورت خصوصی و عمومی توسط برترین اساتیدمجرب دوره های خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی آیلتس در مشهد برگزار می شود که شما می توانید با دانش حداقلی آیتلس پس از تنها شش ماه کلاس خصوصی آیلتس بهترین نمره را در این آزمون بین المللی کسب کنید.

آموزش خصوصی آیلتس در مشهد

این کار نیاز به مهارت و تجربه دارد و تدریس خصوصی فعالیتی است که با کلاسهای عمومی کاملا متفاوت می باشد. بدینوسیله به اطلاع می رساند دوره های آمادگی آزمون آیلتس در مشهد بصورت خصوصی و عمومی جهت کسب نمره ی ۷ آیلتس (آکادمیک یا جنرال) در برگزار می گردد.

کلاس خصوصی آیلتس در مشهد تضمینی

آمادگی آزمون آیتلس در مشهد

دوره های خصوصی آمادگی آزمون آیتلس بصورت تک نفره و یا چند نفره برگزار می گردد. جهت کسب نمره ۷ آکادمیک یا جنرال برای هر یک از ۴ مهارت های چهارگانه ( Writing , Reading , speaking , listening ) بصورت مجزا برای متقاضیان نیاز است. جلسه مشاوره و تعیین سطح بصورت رایگان برگزار میگردد. در صورت نیاز دوره های Pre-IELTS با توجه به سطح و توانایی های متقاضی برگزار می گردد. در طول برگزاری دوره پشتیبانی آنلاین از کلیه فراگیران به عمل خواهد آمد. پشتیبانی و حمایت علمی از متقاضیان آزمون تا زمان دریافت کارنامه نهایی ادامه خواهد داشت. همچنین یک جلسه مرور مهارت ها ۴۸ ساعت قبل از شرکت در آزمون نهایی بصورت رایگان برای فراگیران برگزار خواهد شد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو کلاس میتوانند با شماره تلفن  ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵ –  ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶  تماس حاصل نمایند. همچنین جهت مشاوره میتوانید با همین شماره تلفن از طریق تلگرام اقدام فرمایید.

محل برگزاری کلاسها: آکادمی آیلتس میکس واقع در نبش هاشمیه ۳۳، جنب آبمیوه سجاد، مجتمع خلیج فارس، طبقه اول

ارتباط با بنده در تلگرام: www.Telegram.me/mjmardan

اعتبار ما، موفقیت بیش از ۹۰ درصد از فراگیران کلاسها در کسب نمره ی بالای ۶ می باشد.  

آزمون آیلتس چیست؟

آزمون آیلتس (IELTS= International English Language Testing System ) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیری مهارتهای تخصصـی و یا کار و اقامت در کشـورهای انگلیسی زبان طراحی شده است. ایـن آزمون مشترکاً توسط دانشگاه کمبریج، کنسول بریتانیا (British Council) و مرکز آیلتس استرالیا در بیش از ۵۰۰ مرکز در ۱۲۰ کشور جهان برگزار می‌شود و سالانه چیزی حدود یک و نیم میلیون نفر در آن شرکت می‌کنند.

آزمون آيلتس IELTSاین آزمون در دو نوع مختلف موجود می‌باشد: آکادمیک (Academic) و عمومی (General Training). افرادی که قصد تکمیل تحصیلات خود در دانشگاههای انگلیسی زبان را دارند (کارشناسی به بالا) باید از نوع آکادمیک این آزمون، و افرادی که به منظور گذراندن دوره‌های کوتاه‌مدت فنی و حرفه‌ای، اخذ دیپلم، کار و یا اقامت قصد سفر به کشورهای انگلیسی زبان همچون انگلیس، ایرلند، استرالیا و نیوزیلند را دارند، می‌توانند در نوع عمومی این آزمون شرکت کنند.

کلاس آمادگی آیلتس در مشهد

آشنایی با دوره های آمادگی آزمون آیلتس در مشهد:

دوره های مقدماتی آمادگی آیلتس Pre-IELTS

دوره   Pre-IELTS مخصوص کسانی است که نیازمند شرکت در آزمون IELTS می باشند ولی به علت ضعف زبانی (کسب نمره  کمتر از ۴ در آزمون تعیین سطح)  هنوز نمی توانند در کلاس های آمادگی IELTS شرکت نمایند. این دسته از زبان آموزان  می بایست جهت آشنایی با حداقل های زبان انگلیسی در دوره ی  Pre- IELTS شرکت نمایند. این دوره علاوه بر تقویت توانش و مهارت های زبانی، به صورت ضمنی و پیوسته زبان آموزان را با آزمون و نوع زبان مورد نیاز برای موفقیت در آزمون نیز آشنا میکند، و در واقع دارای اهداف دو گانه می باشد.

دوره های آمادگی آزمون آیلتس بصورت VIP

دوره های آمادگی آیلتس به منظور کسب نمره ی ۶ به بالا در هر مهارت در قالب کلاسهای خصوصی و نیمه خصوصی به حداکثر ظرفیت ۵ نفر در کلاس و  پس از برگزاری جلسات مشاوره و تعیین سطح در قالب جلسات ۹۰ دقیقه در حداکثر ۴۰ الی ۵۰ جلسه (در مجموع ۴ مهارت) برگزار میگردد.

پشتیبانی و حمایت علمی از متقاضیان آزمون از زمان شرکت در کلاسهای خصوصی آزمون آیلتس تا زمان دریافت کارنامه نهایی ادامه خواهد داشت. همچنین یک جلسه مرور و جمع بندی مهارت ها و نکات آموزش داده شده در طول دوره ،  ۴۸ ساعت قبل از شرکت در آزمون نهایی بصورت رایگان برای فراگیران برگزار خواهد شد.

Post-IELTS دوره ی تخصصی

این دوره مخصوص افرادی می باشد که مهارت های زبانی لازم برای شرکت در آزمون آیلتس را کسب کرده اند (نمره ی ۶ در آزمون تعیین سطح) و با آزمون آیلتس در حد نیاز آشنا شده و به حد کافی تمرین کرده اند، ولی هنوز تا آزمون اصلی آیلتس زمان دارند. همچنین افرادی  پس از طی دوره های آمادگی آیلتس در سایر مراکز آموزشی هنوز با کسب نمره مطلوب خود فاصله دارند میتوانند در این دوره فشرده شرکت نمایند. شرکت در این دوره علاوه بر اینکه سطح عملکرد علمی  متقاضیان را در سطحی بالاتر از نمره مورد نظر قرار می دهد، به زبان آموز اطمینان خاطر و اعتماد به نفس بالاتری جهت کسب نمره مطلوب خود می دهد. طول این دوره تنها ۱۲ جلسه ی ۹۰ دقیقه ای می باشد.

کلاسهای VIP آیلتس در مشهد

 

جلسات مشاوره و تعیین سطح رایگان

به منظور راهنمایی و آگاهی بخشی به علاقمندان به شرکت در کلاس های مکالمه و آزمون های بین المللی ، جلسات مشاوره و تعیین سطح بصورت رایگان برگزار می گردد. در این جلسات کلیه تقاط ضعف و قوت متقاضی در حوزه زبان های خارجی مورد ارزیابی قرار میگیرد. در این جلسات چگونگی برگزاری دقیق کلاس ها به همراه مدت زمان مورد نیاز برای ارتقا سطح فراگیر و همچنین سیستم آموزشی مناسب و کارآمد به شما معرفی می گردد.

برگزاری آزمونهای ماک آیلتس به صورت رایگان در مشهد

به منظور اطمینان خاطر شرکت کنندگان در کلاسها از کسب نمره ی مطلوب خود، در پایان دوره ۳ نوبت آزمون استاندارد سمپل آیلتس بصورت رایگان برای زبان آموزان برگزار میگردد. نحوه عملکرد افراد شرکت کننده در آزمون پس از آنالیز و بررسی دقیق، در جلسات مشاوره انفرادی به سمع و نظر ایشان خواهد رسید.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو کلاس میتوانند با شماره تلفن  ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵  – ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶  تماس حاصل نمایند. همچنین جهت مشاوره میتوانید با همین شماره تلفن از طریق تلگرام اقدام فرمایید.

 

 

همین حالا تماس بگیرید!

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو کلاس میتوانند با شماره تلفن  ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵ –  ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶  تماس حاصل نمایند. همچنین جهت مشاوره میتوانید با همین شماره تلفن از طریق تلگرام اقدام فرمایید.

محل برگزاری کلاسها: آکادمی آیلتس میکس واقع در نبش هاشمیه ۳۳، جنب آبمیوه سجاد، مجتمع خلیج فارس، طبقه اول

ارتباط با بنده در تلگرام: www.Telegram.me/mjmardan

 

 

مشترك خبرنامه ما شويد و ما مطالب مفيد را براي شما ارسال خواهيم كرد :

دیدگاهها و نظرات کاربران عزیز

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

سوالی ندارید؟