09352949765

کلاس خصوصی و عمومی زبان فرانسه در مشهد

کلاس خصوصی و عمومی زبان فرانسه در مشهد

تدریس خصوصی زبان فرانسه در مشهد

 

تدریس خصوصی و عمومی زبان فرانسه در مشهد به صورت عادی و فشرده براساس سرفصل های آموزشی روز دنیا به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی ویژه علاقمندان به زبان فرانسه و آزمون DELF و DALF ویژه متقاضیان مهاجرت به کانادا و ایالت کبک بصورت فشرده توسط بهترین مدرس زبان فرانسه مشهد برگزار می گردد.لازم به ذکر است در این دوره ها در کنار کتابهای آموزشی ،از جزوات اختصاصی آموزش زبان فرانسه گردآوری شده توسط مدرس استفاده می گردد تا در حداقل زمان ( ۳۰ جلسه) ، حداکثر بازدهی در کلاسهای آموزش زبان فرانسه ایجاد شود.

جلسات مشاوره و تعیین سطح رایگان

به منظور راهنمایی و آگاهی بخشی به علاقمندان به شرکت در کلاس های مکالمه و آزمون های بین المللی زبان فرانسه  DELF و DALF ، جلسات مشاوره و تعیین سطح حهتدریس خصوصی و عمومی زبان فرانسه در مشهد بصورت رایگان برگزار می گردد. در این جلسات کلیه تقاط ضعف و قوت زبان آموز و میزان تسلط وی در کنار بررسی اهداف یادگیری وی از یادگیری زبان فرانسه مورد ارزیابی قرار میگیرد و سپس برنامه دقیق سه ماه تا حداکثر ۹ ماهه جهت فراگیری زبان فرانسه و آمادگی برای آزمون DELF و   DAFL  توسط مدرس در اختیار شما قرار میگیرد.

فرایند یادگیری زبان فرانسه از لحظه شروع کلاس توسط مدرس مانیتور می شود و مشکلات شما به صورت آنلاین پشتیبانی میگردد.

 

آشنایی با مدرس زبان فرانسه: سرکار خانم دکتر حسینی

سرکار خانم حسینی دارای دکترای زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه آزاد تهران می باشند. وی دارای رتبه های برتر آزمون های زبان فرانسه DELF و DALF می باشد و به مدت یکسال در دانشگاه سوربن فرانسه به عنوان استاد محقق فعالیت کرده اند. ایشان از مدرسین مطرح و سوپروایزر مراکز معتبر آموزش زبان فرانسه در مشهد می باشند.

 

کسب اطلاعات بیشتر و چگونگی استفاده از جلسات مشاوره و تعیین سطح:

علاقمندان جهت شرکت در جلسات مشاوره و تعیین سطح و همچنین کسب اطلاعا بیشتر از روند برگزاری کلاسها، میتوانند با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایند:

محل برگزاری کلاسها: آکادمی آیلتس میکس واقع در نبش هاشمیه ۳۳، جنب آبمیوه سجاد، مجتمع خلیج فارس، طبقه اول

۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵   یا ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶

.

مشترك خبرنامه ما شويد و ما مطالب مفيد را براي شما ارسال خواهيم كرد :

دیدگاهها و نظرات کاربران عزیز