09352949765

در همایش ۲۵ شهریور چه گذشت…

استقبال بی نظیر از همایش ۲۵ شهریور ماه

تمام آنچه مدعوین منتظرش بودند…!

 .

انتظارها به سر رسید و عصر شنبه دومین همایش آشنایی با مهارت های یادگیری زبانهای خارجی با تلاوت آیات کلام الله مجید و سرود ملی کشورمان آغاز شد. این مراسم که با حضور چشمگیر بیش از ۴۰۰ نفر از علاقمندان در تلار تربیت مشهد برگزار گردید سرشار بود از خبرها و اتفاقات جدید. مجری برنامه هانیه یاورزاده مدرس آموزشگاه بود از همان دقایق اولیه خوش درخشید. پخش سرود “نام جاوید ای وطن” از همان ابتدای کار فضای دل انگیزی را در تالار به بوجود آورد.

اولین سخنران مراسم محمد جواد مردان، سوپروایزر  آموزشگاه دماوند بود که به نیابت از آقای احسان خدیور، مدیریت آموزشگاه زبان دماوند، به روی سن رفت.  همه ی پرسنل آموزشگاه منتظر حضور وی بودند، خبری در راه بود… . وی پس از خیرمقدم صحبتش را اینگونه آغاز کرد: “امروز به یمن تلاشها و حمایت ها بی دریغ جناب آقای خدیور و تلاشهای پرسنل آموزشگاه ، با افتخار افتتاح شعبه ۲ آموزشگاه زبانهای خارجی دماوند را اعلام میکنم.”

 

سوپروایزر آموزشگاه دماوند صحبت های خود را به راهکارها و مهارت های یادگیری زبانهای خارجی اختصاص داد و پس از آن گریز کوتاهی داشت آزمون های بین المللی زبانهای خارجی. سکوت سالن همایش  و پر شدن تمامی صندلی ها مهر تایید بود بر تاثیر مطالب مطرح شده و استقبال حضار ار محتوای سخنرانی.

 

پخش دومین کلیپ اختصاصی موسسه فرصتی بود برای استراحت چند دقیقه ای حضار و بعد از آن هنر نمایی خردسالان موسسه با اجرای سرود دسته جمعی و هماهنگ انگلیسی که با استقبال بی نظیر حاضرین در مجلس رو به رو شد. پی از آن مستوره بشیری و مهتاب دهقان به روی سن آمدند و از تلاشهای صورت گرفته در راستای آموزش این گروه سخن گفتند.

 

انتظار به سر رسیده بود، دکتر عباس کشاورز سخنران ویژه ی مراسم راس زمان تعیین شده وارد تالار شد و مورد تشویق حضار قرار گرفت. سخنان گرم و دل انگیز وی سکوت خاصی را در تالار تربیت مشهد حاکم کرده بود که این سکوت گاها با شوخی های مهمان وِیژه ی مراسم می شکست. عباس کشاورز از اصول تربیتی کودکان و نقش والدین در یادگیری سخن گفت، به پنج اصل تربیتی اشاره کرد و در پایان به سوالات مدعوین پاسخ داد.

پایان مراسم طبق معمول حال و هوای دیگری داشت، تقدیر از نفرات برتر کلاسها با حضور جناب آقای احسان خدیور (مدیریت آموزشگاه)، سرهنگ کامران ظلی (ریاست سابق کانون زبان نیروهای مسلح مشهد)، دکتر کشاورز و محمدجواد مردان. دعوت از نفرات برتر کلاسها و پخش همزمان موسیقی فضایی سرشار از هیجان و شادمانی را در تالار ایجاد کرده بود.

سپس از سوی مدیریت آموزشگاه دماوند، به پاس زحمات جناب آقای کشاورز هدیه ای به رسم یادبود به ایشان اهدا گردید.

مراسم با اهدای گل به پرسنل موسسه پایان یافت و پرونده ی دومین همایش آشنایی با راهکارهای یادگیری زبانهای خارجی با عکس یادگاری پرسنل موسسه و مهمانان ویژه بسته شد.

 

استقبال بی نظیر بود و همه چیز طبق برنامه پیش رفت، دماوند ۲ رسما با نام نفیس نوین افتتاح گردید و این شروع مجددی بود بر فتح دماوندی دیگر…

 

 

تا کنون ۰ نظر ثبت شده است. شما نیز نظرات و گفتگوهای این مطلب را بخوانید

مشترك خبرنامه ما شويد و ما مطالب مفيد را براي شما ارسال خواهيم كرد :

دیدگاهها و نظرات کاربران عزیز

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.