09352949765

برگزاری کارگاه تربیت مدرس با حضور مرد ۱۹ زبانه دنیا

از سوی آموزشگاه زبانهای خارجی دماوند و با همکاری مرکز چندزبانه های ایران اتفاق می افتد:

کارگاه تربیت مدرس زبان انگلیسی با حضور مرد ۱۹ زبانه ی دنیا

 

سوپروایزر آموزشگاه زبانهای خارجی دماوند در جلسه ای  در جمع مدرسین آموزشگاه از برگزاری اولین کارگاه تربیت مدرس زبان انگلیسی با حضور مرد ۱۹ زبانه ی دنیا -علی پیرهانی- خبر داد افزود: این کارگاه با همکاری مشترک آموزشگاه دماوند و مرکز چند زبانه های ایران در قالب یک کارگاه یک روزه برگزار می گردد و در پایان به واجدین شرایط از سوی مرکز چند زبانه های ایران گواهینامه شرکت در دوره اهدا می گردد.

مردان این کارگاه را سرآغازی بر همکاری های مشترک دماوند و مرکز چند زبانه های ایران دانست و اعلام کرد که  بزودی خبرهای خوشی را به سمع و نظر فراگیران دماوند می رسانیم. وی همچنین ضمن تشکر از تلاشهای پرسنل آموزشگاه دماوند در برگزاری هرچه بهتر همایش “تکنیک های تقویت مهارت های گفتاری” ، از تداوم برگزاری همایشهای مشابه در سطح شهر مشهد خبر داد.

شایان ذکر است کارگاه تربیت مدرس زبان انگلیسی با حضور دکتر علی پیرهانی (مسلط به ۱۹ زبان زنده ی دنیا و عضو بنیاد ملی نخبگان) روز جمعه مورخه ۱۷ آذر ماه سال جاری برگزار می گردد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی این کارگاه میتوانند با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایند و با یا حضورا به یکی از شعب آموزشگاه مراجعه نمایند.

دفتر مرکزی: مشهد ، میدان ۱۵ خرداد، امام رضا ۵۰، پلاک ۳۰ – تلفن: ۸۵۳۴۸۸۸ – ۸۵۴۰۳۲۴

شعبه ۲: مشهد ، بلوار وکیل آباد، حدفاصل لاد و صیاد شیرازی، شماره ۱۰۸۸ – تلفن: ۸۶۷۱۳۹۱

 

علاقمندان میتوانند از بخش نظرات این قسمت سوالات خود را مطرح نمایند.

تا کنون ۰ نظر ثبت شده است. شما نیز نظرات و گفتگوهای این مطلب را بخوانید

مشترك خبرنامه ما شويد و ما مطالب مفيد را براي شما ارسال خواهيم كرد :

دیدگاهها و نظرات کاربران عزیز

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.