09352949765

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور

علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی فقط در شهرهای بزرگ مثل تهران و مشهد و … ساکن نیستند. لذا شاید نتوانند به راحتی مدرسین قوی را یافته یا در موسسات معتبر زبان انگلیسی را بیاموزند. ما با توجه به درخواست های علاقمندان عزیز و با توجه به مشغله بسیاری از عزیزان و همچنین علاقمندی زبان آموزان در سایر شهرستان ها به شرکت در کلاس های زبان انگلیسی، از این پس میتوانند در کلاسهای مجازی (غیر حضوری – از راه دور) بنده که از طریق اسکایپ یا واتس اپ و بصورت زنده و آنلاین بصورت خصوصی برگزار می گردد، شرکت نمایند.

یادگیری زبان انگلیسی در هر کجا که باشید میسر است و کافیست عزم داشته باشید و بخواهید. آموزش آنلاین زبان انگلیسی این شرایط را برای افراد علاقمند به آموزش زبان انگلیسی ایجاد کرده است تا بتوانند در هر کجا و هر زمان از طریق موبایل یا کامپیوترشان زبان انگلیسی را بیاموزند. اما به صورت کاملا زنده و با حضور مدرس به صورت خصوصی.

چرا آموزش آنلاین زبان؟

این شرایط برای کسانیکه مشغله نیز دارند بسیار ارزشمند است. شاید افراد نتوانند در ساعات روز در کلاسها شرکت کنند که در آموزش آنلاین زبان انگلیسی و آموزش آنلاین آیلتس می توانند در هر ساعت از شبانه روز (البته غیر از نیمه شب ها) با هماهنگی قبلی مدرس، به یادگیری و آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین و از راه دور بپردازند و از این امکان بهره ببرند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی نیازی به اینترنت خیلی پرسرعت ندارد و با یک اینترنت ADSL معمولی هم می توان این کار را انجام داد.

ما از برگزار کنندگان کلاسهای آموزش آنلاین زبان انگلیسی در ایران هستیم و معتقدیم که هنوز بسیاری از افراد هستند که می خواهند زبان انگلیسی را آموزش ببینند اما به دلیل شرایط و مسائل مختلف امکان حضور در کلاس برایشان میسر نیست.

آموزش آنلاین زبان

آموزش آنلاین زبان انگلیسی چگونه برگزار می شود؟

این کلاسها در جلسات ۴۵ دقیقه ای برگزار میگردد و با نرم افزارهای اسکایپ یا واتس اپ می توانیم کار را جلو ببریم. پیشنهاد ما آموزش آنلاین زبان انگلیسی از طریق اسکایپ است. زیرا این نرم افزار امکان اشتراک گذاری صفحه نمایش مدرس را دارد و می توان از آن بعنوان تخته کلاسی استفاده کرد.

همچنین در صورتیکه شما بخواهید می توانید چند تن از دوستانتان را نیز در کلاس شرکت داده و آنها نیز در کنار شما آموزش ببینند. حتی فرزندان شما و همسر و والدین نیز می توانند از امکان آموزش آنلاین زبان استفاده کنند. زبان انگلیسی یک نیاز برای هر قشر در هر سن و سالی است که باید به این موضوع اهمیت داد.

تاکید ما برای شما که می خواهید زبان انگلیسی را بیاموزید و فرصت کافی ندارید، استفاده از کلاسهای آموزش مجازی زبان انگلیسی است.

زمان برگزاری کلاسها بین ۷ تا ۹ صبح و یا ۹ تا ۱ شب می باشد. در حال حاضر سایر زمان ها رزرو شده اند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری کلاسها با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵ تماس حاصل فرمایید.

 

 

تا کنون ۲ نظر ثبت شده است. شما نیز نظرات و گفتگوهای این مطلب را بخوانید

مشترك خبرنامه ما شويد و ما مطالب مفيد را براي شما ارسال خواهيم كرد :

دیدگاهها و نظرات کاربران عزیز

  1. ندا نوشته است:

    سلام ممنون ميشم اگر هزينه كلاس رو بفرمايين ؟

  2. محمد جواد مردان نوشته است:

    سلام دوست عزیز، جهت هماهنگی به تلگرام بنده پیام بزنید: ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

سوالی ندارید؟