09352949765

افتتاح بخش پرسش و پاسخ یادگیری زبان

به اطلاع علاقه مندان به یادگیری و آموزش زبان انگلیسی می رسانیم که بخش تخصصی پرسش و پاسخ و مشاوره ی آموزش زبان انگلیسی در این وبسایت راه اندازی شده است. شما زبان آموزان و دانشجویان محترم در این بخش می توانید کلیه سوالات و پرسش های خود را پیرامون یادگیری و آموزش زبان انگلیسی، چگونگی حفظ و یادگیری لغات انگلیسی، شرکت در آزمون های بین المللی IELTS و TOFEL، کنکور های کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین دکترا برای رشته های زبان انگلیسی، نکات گرامری ، اصطلاحات زبان انگلیسی و حتی مشکلاتی که ممکن است در کلاس های زبان انگلیسی برای شما پیش بیاید را می توانید از ما بپرسید. من و بقیه کارشناسان و متخصصان وبسایت سعی می کنیم که در کمترین زمان ممکن و در اسرع وقت به صورت کاملا علمی، دقیق و با ذکر منبع به این سوالات شما زبان آموزان و دانشجویان محترم پاسخ دهیم.

پرسش و پاسخ یادگیری زبان

پرسش و پاسخ یادگیری زبان

شما زبان آموزان و دانشجویان محترم در بخش پرسش و پاسخ این سایت می توانید حتی درخواست ها خود را پیرامون دریافت کتاب های الکترونیک و حتی مجله ها مطرح و محبوب بین المللی و … مطرح بفرمایید. در صورت نیاز و با هماهنگی قبلی با شما، جلسات آنلاین و اینترنتی و یا حتی حضوری در قالب برنامه ی اسکات برای شما زبان آموزان و دانشجویان محترم گذاشته خواهد شد. زمان مشاوره برای شما زبان آموزان و دانشجویان عزیز و محترم ده الی سی دقیقه خواهد بود و می توانید به صورت تصویری سوالات خود را مطرح کنید حتی در این بخش از شما به صورت آنلاین و رایگان تایین سطح گرفته خواهد شد و بهترین سیستم و موسسه ی آموزشی با توجه به نیاز شما به شما دانشجویان و زبان آموزان محترم توسط متخصصین و کارشناسان وبسایت ما معرفی خواهد شد.

به یاد داشته باشید که اولین و مهمترین گام برای یادگیری زبان انگلیسی، انتخاب درست و صحیح سیستم و متدی است که می خواهید توسط آن سیستم آموزش ببینید.

پس اگر می خواهید زبان انگلیسی را به ساده ترین، راحت ترین، صحیح ترین و علمی ترین نحو ممکن فرا بگیرید بهتر است که اول به مشورت با متخصصین و کارشناسان ما بپردازید تا مشاوران ما بتوانند بهترین سیستم آموزشی را برای فراگیری و یادگیری زبان انگلیسی با توجه به سطح، سن، و نیاز شما، به شما دانشجویان و زبان آموزان محترم معرفی کنند. بعد از گرفتن مشاوره و انتخاب سیستم آموزشی، همکاران ما شرایطی را برای شما فراهم خواهند کرد تا بتوانند بازخورد شما را از سیستم معرفی شده دریافت نمایند.

 امیدواریم که بتوانیم به بهترین نحو ممکن به شما خدمت رسانی کنیم.

تا کنون ۲ نظر ثبت شده است. شما نیز نظرات و گفتگوهای این مطلب را بخوانید

مشترك خبرنامه ما شويد و ما مطالب مفيد را براي شما ارسال خواهيم كرد :

دیدگاهها و نظرات کاربران عزیز

  1. امید توکلی نوشته است:

    ممنون بابت زحماتتون در گروه تلگرام

  2. _ محمد جواد مردان_ آموزش زبان انگلیسی _ IELTS یا TOFEL نوشته است:

    […] چگونه خود را برای آزمون های IELTS و TOFEL آماده کنیم؟ […]

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

سوالی ندارید؟