09352949765

یادگیری زبان از طریق فیلم

یادگیری زبان از طریق فیلم

یادگیری زبان از طریق فیلم یکی از بهترین راهههای یادگیری زبان انگلیسی و تقویت مکالمه زبان به خصوص به منظور آشنایی با ساختار های زبان محاوره، اصطلاحات و عبارات عامیانه زبان انگلیسی ، یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم میباشد.

براي ثبت نام بر روي لينك زير كليك كنيد :

یادگیری زبان از طریق فیلم

یادگیری زبان از طریق فیلم

چرا یادگیری زبان انگلیسی از طریق تماشای فیلم؟

به خاطر داشته باشید که در فیلم ها و انمیشن های زبان انگلیسی از زبان محاوره و روزمره افراد انگلیسی زبان در موقعیت مختلف و واقعی استفاده میشود و نکته جالب تر اینکه در فیلم های انگلیسی موقعیت های مختلف را درکنار تصویر آنها مشاهده میکنید و میتوانید به راحتی از روی لحن گفتار و حالات گوینده معانی کلمات  و جملات مختلف زبان را حدس بزنید.

ترکیب صوت و تصویر و در کنار افکت های صوتی و تصویری باعث ایجاد محرک های روانی در ذهن فرد میگردد که اگر فرد از آنها به منظور یادگیری زبان انگلیسی استفاده کند میتواند تاثیر بسزایی در ارتقا سطح مکالمه زبان انگلیسی فرد بگزارد.

 

چگونه زبان انگلیسی را از طریق تماشای فیلم یاد بگیریم؟

کلاسهای  یادگیری زبان انگلیسی با فیلم در شهر مشهد ویژه علاقمندان در دفتر بنده واقع در بلوار هاشمیه برگزار می گردد. در این کلاسها علاوه بر آموزش چگونگی یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم، بخش هایی از فیلم ها و انیمیشن های روز دنیا پخش و دیالوگ ها و اصطلاحات موجود در آنها مورد تحلیل قرار خواهد گرفت.

این کارگاه پنجشنبه هرهفته از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ با ظرفیت محدود در دفتر بنده واقع در نبش هاشمیه ۲۶ ، ساختمان پزشکان، طبقه پنجم، واحد ۵۲ (آرنیکا وب) برگزار میگردد.

اطلاعات بیشتر: ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵

 

 

تا کنون ۰ نظر ثبت شده است. شما نیز نظرات و گفتگوهای این مطلب را بخوانید

مشترك خبرنامه ما شويد و ما مطالب مفيد را براي شما ارسال خواهيم كرد :

دیدگاهها و نظرات کاربران عزیز

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

سوالی ندارید؟