09352949765

دانلود رایگان کتاب اسپیکینگ آیلتس

دانلود رایگان کتاب ایده های اسپیکینگ آیلتس

دانلود رایگان کتاب اسپیکینگ آیلتس : آزمون اسپیکینگ آیلتس یکی از رایج ترین آزمون های اسپیکینگ است.اغلب بسیاری از داوطلبان آزمون اسپیکینگ آیلتس به دنبال کتاب مهارت های آزمون آیلتس برای تقویت مهارت اسپیکینگ خود هستند.آزمون اسپیکینگ آیلتس یکی از مهارت های دشوار در آزمون آیلتس است. کسب نمره بالا در آزمون اسپیکینگ آیلتس به معنای قبولی شما در این مهارت میباشد.

بسیاری از داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس که برای اولین بار در این امتحان شرکت میکنند نگرانی هایی در باره قبل از شروع شدن امتحان اسپیکینگ دارند و معمولا سوال میپرسند که ما قبل از شروع شدن امتحان اسپیکینگ چه چیز هایی رو باید بگیم؟ و چه چیزهایی رو نباید بگیم؟ یا ممتحن از ما چه چیز هایی رو میخواهد؟

دانلود رایگان کتاب اسپیکینگ آیلتس

از این رو بیشتر داوطلبان آزمون اسپیکینگ آیلتس به دنبال کسب نمره ۶ یا ۷ در آزمون اسپیکینگ آیلتس هستند. آزمون زبان انگلیسی آیلتس بین ۱۱ الی ۱۴ دقیقه به طول می انجامد. و از سه بخش تشکیل شده است.

بخش اول: معرفي و مصاحبه (Introduction & Interview) نام دارد. در اين بخش مصاحبه كننده خود را معرفي كرده و پس از بررسي و تاييد هويت داوطلب (براساس پاسپورت داوطلب) سئوالات خود را در مورد موضوعات روزمره مطرح مي كند.  سوالات این بخش اغلب راجع به موضوعات کلی از قبیل تحصیلات. شغل. خانواده. محل زندگی و …. می باشد. مدت زمان اين بخش ۵-۴ دقيقه مي باشد.

بخش دوم: گفتگوي بلند مدت (Long term) نام دارد. ابتدا به داوطلب كارتي حاوي يك موضوع و چهار سئوال درباره آن داده مي شود و سپس داوطلب ۱ دقيقه زمان براي آماده سازي خود دارد كه در اين مدت مي تواند يادداشت هايي در مورد سئوال ها داشته باشد و پس از آن بايد حداكثر به مدت ۲ دقيقه درباره موضوع صحبت كند. در اين مدت مصاحبه كننده سكوت كرده و در پايان زمان ۲ دقيقه با يك يا دو سئوال بخش دوم را به اتمام مي رساند. مدت زمان اين بخش ۴-۳ دقيقه مي باشد.

بخش سوم: بحث Discussion نام دارد و مصاحبه كننده به طرح سئوالاتي كلي تر مربوط به موضوع بخش دوم پرداخته و با داوطلب وارد يك بحث مي شود. مدت تقريبي اين بخش ۵-۴ است.

این کتاب به شما کمک میکند تا به راحتی از یس سوالات آزمون اسبیکینگ ایلتس در هر ۳ بخش به خوبی بربیایید

 

جهت دانلود این کتاب روی لینک زیر راست کلیک کرده و گزینه Save Target as را انتخاب کنید:

دانلود رایگان کتاب ایده های اسپیکینگ آزمون آیلتس

 

تا کنون ۰ نظر ثبت شده است. شما نیز نظرات و گفتگوهای این مطلب را بخوانید

مشترك خبرنامه ما شويد و ما مطالب مفيد را براي شما ارسال خواهيم كرد :

دیدگاهها و نظرات کاربران عزیز

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

سوالی ندارید؟