09352949765

سمپل اسپیکینگ آیلتس

سمپل اسپیکینگ آیلتس

سمپل اسپیکینگ آیلتس

سمپل اسپیکینگ آیلتس: دانش داوطلب در صحبت کردن عمومی و موضوعی با مصاحبه کننده در مدت زمان ۱۱ تا ۱۴ دقیقه بررسی و ارزشیابی می شود. از نظر برخی ها، اسپیکینگ آیلتس یکی از سخت ترین بخش های آزمون است. ( سمپل اسپیکینگ آیلتس ) چرا که شما می بایست با یک مصاحبه کننده در موضوعات مختلف صحبت کنید و نظرات خود را نیز از جنبه های مختلفی ساپورت و develop‌کنید. در این بخش نیز همانند بخش نوشتاری، اهمیتی ندارد که شما منطقی و عقلایی صحبت کنید. ( سمپل اسپیکینگ آیلتس ) مهم آن است که بتوانید درست و دقیق و بدون اشکالات گرامری حرف بزنید و از جنبه های مختلف به یک موضوع نگاه کرده و نظر خود را بیان کنید. مثلا از شما سوال می شود که چه غذایی دوست دارید . بهترین جایی که دیدید کجا بوده است یا دوست داریددر آینده در چه کسب و کاری فعال شوید. تمام صحبت هایی که در ۳ بخش زیر ارائه می کنید، ضبط می شود تا توسط ۲ ممتحن، بررسی و نمره دهی شود.

در Part 1 از شما خواسته می شود که به پرسش های عمومی درباره خود و خانواده پاسخ دهید. این قسمت ۴ تا ۵ دقیقه به طول می انجامد و پاسخ به برخی از پرسش ها در حد یک کلمه یا یک جمله خواهد بود.

در Part 2 به شما کارتی داده می شود که موضوعی روی آن نوشته شده است و شما ۲ دقیقه وقت دارید که درباره آن موضوع فکر کنید و در مدت زمان ۵ دقیقه درباره ان صحبت کنید.

در Part 3، درباره موضوعی که در part 2 مطرح شده بود، از شما سوالاتی پرسیده می شود که می بایست که در مدت زمان  ۴ تا ۵ دقیقه به آن پاسخ دهید. تفاوت بخش دوم با سوم این است که در بخش دوم،‌تنها شما هستید که صحبت می کنید و مصاحبه کننده، وارد بحث به شما نمی شود.

ما در اینجا شما را با ۲ نمونه سمپل آیلتس اسپیکینگ آشنا میکنیم.

این نمونه آزمون اسپیکینگ آیلتس درتست سنترمعتبر آمریکا و هند در سال  ۲۰۱۷ انجام شده است.

جهت دریافت سمپل اسپیکینگ آیلتس فایل pdf زیر را دانلود نمایید

سمپل اسپیکینگ آیلتس

دریافت سایر مطالب آموزشی میتوانید در کانال آموزشی ما در تلگرام با ما همراه باشید.

 

تا کنون ۰ نظر ثبت شده است. شما نیز نظرات و گفتگوهای این مطلب را بخوانید

مشترك خبرنامه ما شويد و ما مطالب مفيد را براي شما ارسال خواهيم كرد :

دیدگاهها و نظرات کاربران عزیز

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.