09352949765

ثبت نام کارگاه تکنیک های طلایی آزمون آیلتس

کارگاه تکنیک های طلایی آزمون آیلتس

قابل توجه علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس

تکنیک های طلایی آزمون آیلتس

کارگاه تکنیک های طلایی آزمون آیلتس با هدف تقویت مهارت های کسب نمره ی ۷ در آزمون آیلتس در مهارت های لیسنینگ و اسپیکینگ در قالب یک برنامه دو روزه با حضور مهندس مردان (مدرس بین المللی زبان انگلیسی و دوره ی دیده ی موسسه idp استرالیا) در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ اردیبهشت ماه در شهر مشهد برگزار می گردد.

این کارگاه بصورت عملی برگزار می گردد و نکته محور برگزار می گردد و در پایان دوره ، شرکت کنندگان با تمام تکنیک های کسب نمره ۷ آزمون آیلتس در مهارت های اسپیکینگ و لیسنینگ آشنا می شوند.

هدیه ویژه: شرکت کنندگان در این کارگاه می‌توانند جهت سنجش سطح علمی خود به صورت رایگان در یک نوبت آزمون سمپل آیلتس در مشهد که توسط گروه آموزشی مهندس مردان برگزار می گردد، شرکت نمایند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو کلاس میتوانند با شماره تلفن  ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵   یا ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶  تماس حاصل نمایند. همچنین جهت مشاوره میتوانید با همین شماره تلفن از طریق تلگرام اقدام فرمایید.

محل برگزاری کلاسها: آکادمی آیلتس میکس واقع در نبش هاشمیه ۳۳، جنب آبمیوه سجاد، مجتمع خلیج فارس، طبقه اول

ارتباط با بنده در تلگرام: www.Telegram.me/mjmardan

زمان: پنجشنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ اردیبهشت ماه

هزینه ثبت نام: ۱۹۵ هزار تومان

نحوه ثبت نام:

کارتهای شتاب: جهت ثبت نام میتوانید شهریه کارگاه را به شماره کارت ۰۳۸۰-۰۳۵۰-۱۶۱۰-۵۰۵۴ (بانک گردشگری) به نام محمد جواد مردان واریز نماید و سپس کد رهگیری را از طریق تلفن ها تماس فوق به همکاران ما اطلاع دهید.

درگاه آنلاین: از طریق دکمه زیر میتوانید به صورت آنلاین جهت ثبت نام و واریز شهریه اقدام فرمایید. (لطفا پس از ثبت نام رسید واریز وجه ذخیره کنید)

پرداخت آنلاین

تا کنون ۰ نظر ثبت شده است. شما نیز نظرات و گفتگوهای این مطلب را بخوانید

مشترك خبرنامه ما شويد و ما مطالب مفيد را براي شما ارسال خواهيم كرد :

دیدگاهها و نظرات کاربران عزیز

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

سوالی ندارید؟