09352949765

برای یادگیری زبان انگلیسی از کجا شروع کنیم؟

یادگیری زبان انگلیسی را از کجا شروع کنیم؟

بسیاری از دانش آموزان و داشجویان مشتاق به یادگیری زبان انگلیسی نمی دانند که برای یادگیری زبان انگلیسی و یا هر زبان خارجی دیگری باید چگونه و از کجا شروع کنند. در این مطلب قصد داریم تا به این سوال مهم و اساسی برای شروع فراگیری زبان انگلیسی پاسخ دهیم.

learn-English

نخست می خواهیم با یک مثال شروع کنیم، یادگیری زبان انگلیسی همانند مراجعه به یک پزشک و مصرف یک دارو برای درمان بیماری می باشد. زمانی که به یک پزشک مراجعه می کنید، پزشک مورد نظر پس از تشخیص و شناسایی بیماری شما بر اساس نوع بیماری و نیاز بدن شما یک سری دارو با یک مقدار استفاده ی مشخص (مثلا هر ۸ ساعت یک قرص) و یک برهه ی زمانی مشخص (مثلا برای یک ماه) برای شما تجویز می کند و به شما می گوید که طی این برهه ی زمانی یک ماهه بیماری شما درمان می شود.

حال می رسیم به این بحث که یادگیری زبان انگلیسی را از کجا و چگونه شروع کنیم.

شما برای این که بفهمید باید فراگیری زبان نگلیسی را از کجا و چگونه شروع کنید  باید اول نیاز های خودتان را برای یادگیری زبان انگلیسی تشخیص و شناسایی کنید، مثلا آیا برای صحبت کردن و برقراری ارتباط با دیگران در کشور های خارجی می‌خواهید زبان را فرا بگیرید و یا می خواهید برای گرفتن نمره بهتر در مدرسه و دانشگاه زبان انگلیسی را فرا بگیرید و شاید هم قصد شرکت در آزمون های بین المللی و یا حتی آزمون های کارشناسی ارشد و دکترا را دارید. هر کدام از این گزینه ها نیاز های مختلفی را برای شما به وجود می آورند، پس اولین قدم شناسایی و تشخیص نیاز شما برای یادگیری زبان انگلیسی می باشد.

قدم بعدی برای یادگیری زبان انگلیسی مشخص کردن یک بازه ی زمانی برای خودتان است که مثلا می خواهید زبان انگلیسی را طی یک سال و یا شش ماه فرا بگیرید، البته باید مشخص کنید که چه مقدار در روز می توانید برای یادگیری زبان انگلیسی وقت صرف کنید و اینکه آیا انسانی هستید که بتوانید بدون حضور در کلاس های زبان و با استفاده از کتاب های زبان انگلیسی خود را تقویت کنید و یا این که حتما باید استاد و مدرسی زبان انگلیسی را به شما آموزش دهد.

پس از مشخص کردن این مسائل می توانید با مشاوران و کارشناسان ما مشورت کنید تا بتوانیم شما را راهنمایی کنیم که از چه سیستم آموزشی جهت یادگیری بهتر زبان انگلیسی و بازدهی حداکثری استفاده کنید.

تا کنون ۵ نظر ثبت شده است. شما نیز نظرات و گفتگوهای این مطلب را بخوانید

مشترك خبرنامه ما شويد و ما مطالب مفيد را براي شما ارسال خواهيم كرد :

دیدگاهها و نظرات کاربران عزیز

 1. mostafa نوشته است:

  باعرض سلام و خسته نباشید
  من میخام گفتگو و ارتباط با دیگرانمو قوی کنم چکار کنم ؟؟؟؟

 2. امین نوشته است:

  با سلام
  شرایط ثبت نام کلاس های خصوصیچی هستن؟

 3. محمد جواد مردان نوشته است:

  سلام دوست عزیز
  حهت شرکت در کلاسهای خصوصی، شرکت در یک جلسه مشاوره حهت نیاز سنجی و بررسی نقاط قوت و ضعف شما در زبان انگلیسی الزامی می باشد.
  این جلسه بصورت رایگان برگزار می گردد

 4. محمد علی واحد نوشته است:

  با سلام وخسته نباشید خواستم بپرسم در تهران شعبه ای دارید؟ اگر دارید لطفا در سایت بگذارید ویا موسسه ای که در تهران شبیه روش شما است وتایید می کنید بفرمایید
  با تشکر

 5. افسانه نوشته است:

  با سلام من ارزو دارم که بتوام زبان انگلیسی را روان صجبت کنم چند سال پیش چند ماهی کلاس رفتم ولی بعداز برگشت از خارج تنبلی کرده وادامه ندادم من فقط مکالمه میخواستم ولی این روش مرا راضی نمیکرد نمیدانم روش شما چگونه است من یک باز نشسته هستم اگر ادرس مکان اموزش رابفرمایید وهم چنین نظرتان را بسیار سپاسگزار میشوم با تشکر

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

سوالی ندارید؟