09352949765

بهترین موسسات برگزارکننده آزمون آیلتس کدامند؟

آزمون آیلتس یکی از مهم‌ترین و استانداردترین آزمون‌های تعیین سطح زبان انگلیسی در جهان است. این آزمون یکی از مراحل مهم در روند پرونده‌های مهاجرت متقاضیان به کشورهای اروپایی و آمریکا بوده که هر سال در سراسر جهان برگزار می‌شود. داوطلبان این آزمون اغلب متقاضیان مهاجرت و تحصیل در کشورهای اروپایی و آمریکا هستند که به نمره این امتحان نیاز دارند. نمره به دست آمده از این آزمون، گواهی می‌کند که شخص داوطلب در حد مطلوب و قابل قبولی به مفاهیم زبان انگلیسی مسلط است و می‌تواند به راحتی در کشور خارجی زندگی کرده و به ادامه تحصیل یا کار بپردازد.

بهترین موسسات برگزارکننده آزمون آیلتس

در همین راستا، سالانه تعداد زیادی از داوطلبان این آزمون در امتحان آیلتس شرکت می‌کنند؛ آیلتس بر اساس اعلام قبلی، در تاریخ و زمان مشخصی برگزار می‌شود و فرد متقاضی برای مهیا شدن و مطالعه منابع مشخص شده، زمان محدودی دارد. به دلیل محدود بودن این زمان، دغدغه‌های مختلفی در ذهن فرد شکل می‌گیرد؛ مانند نحوه انتخاب منبع، ثبت نام در آزمون، محل آزمون و معتبرترین موسسات این حوزه. به همین دلیل، اگر داوطلب آزمون آیلتس باشید، یکی از مهم‌ترین سوالاتی که در ذهن شما ایجاد می‌شود این است که بهترین موسسات برگزارکننده آزمون آیلتس کدامند؟ در ادامه این مطلب، با ما مردان وب همراه باشید تا بتوانید اطلاعات کاملی در مورد موسسات معتبر برگزارکننده این آزمون به دست آورید.

بهترین موسسات برگزارکننده آزمون آیلتس در ایران

در این قسمت به تعدادی از بهترین موسسات و آموزشگاه‌های برگزارکننده آزمون آیلتس اشاره می‌کنیم.

موسسه ایران اروپا

یکی از موسسات معتبر برگزاری آزمون آیلتس در ایران، موسسه ایران اروپا است. این موسسه شرایط و ویژگی‌های مناسبی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • دارای اعتبار مناسب در سطح بین‌المللی به دلیل اخذ گواهینامه‌های متنوع و متعدد در حوزه آموزش زبان
 • دارای اساتید برجسته و مطرح برای تدریس مهارت‌های مختلف آزمون آیلتس
 • تنوع مناسب در برگزاری برنامه‌های آموزشی متناسب با شرایط دانشجویان
 • قیمت مناسب در کنار کیفیت بالای آموزشی

موسسه زبان گاما

یکی از بهترین موسسات برگزاری آزمون آیلتس در ایران، موسسه زبان گاما است که اعتبار بسیار خوبی از نظر کارنامه دانشجویان دوره‌های قبل دارد. اساتید فعال در این موسسه از افراد بسیار باتجربه و برجسته حوزه آموزش زبان انگلیسی و آزمون آیلتس هستند. این موسسه سه شعبه فعال در تهران دارد. تمام دوره‌ها و کلاس‌ها با تضمین ویژه ارائه می‌شوند و پشتیبان مجموعه تا حصول بهترین نتیجه در کنار داوطلبان خواهد بود.

آموزشگاه ایران کمبریج

یکی دیگر از موسسات معتبر در حوزه آزمون آیلتس آموزشگاه ایران کمبریج است که خدمات ویژه و نوینی در حوزه یادگیری آزمون آیلتس ارائه می‌دهد. این خدمات عبارتند از:

 • ارائه جلسات آموزشی با مدرسین با سابقه و خوشنام در سطح کشور
 • تکنیک‌های خاص جهت تقویت مهارت‌های اصلی آزمون آیلتس
 • برنامه زمانی و منابع متنوع جهت دستیابی به بهترین نتیجه در طول دوره
 • پشتیبانی کامل از داوطلبین حتی بعد از اتمام دوره
 • برگزاری آزمون در فواصل زمانی مشخص

 

حتما بخوانید: جزئیات آزمون آیلتس

 

نحوه انتخاب بهترین موسسات برگزارکننده آزمون آیلتس

برای انتخاب معتبرترین و بهترین موسسات برگزارکننده آزمون آیلتس در ایران باید به ویژگی‌های زیر دقت کنید:

 • فعالیت زیر نظر سازمان سنجش کشور: فعالیت موسسه مورد نظر باید زیر نظر سازمان آموزش و پرورش کل کشور یعنی سازمان سنجش باشد.
 • داشتن مدرک و مجوز قابل ارائه از IDP: این آزمون فقط در مراکز دارای مجوز IDP قابل برگزاری است و در سایر مراکز، اعتبار قانونی ندارد.
 • داشتن سابقه برگزاری آزمون آیلتس: برای انتخاب بهترین موسسات برگزارکننده آزمون آیلتس باید به این نکته توجه ویژه داشته باشید. اگر موسسه سابقه فعالیت نداشته باشد، مدارک اخذ شده از آن معتبر نیست.
 • داشتن اسناد معتبر، هویت و برند: هر موسسه‌ای نمی‌تواند مدعی برگزاری آیلتس باشد چون این آزمون مراحل اخذ مجوز بسیار سختی دارد و باید موسسه متقاضی برگزاری آن باید شرایط ویژه‌ای داشته باشد.
 • به‌روز بودن موسسه: هر سال شرایط موسسات برگزار کننده آزمون تغییر می‌کند و این مکان‌ها نباید نسبت به قوانین جدید بی‌اطلاع باشند.
 • پشتیبانی قوی: بهترین موسسات برگزارکننده آزمون آیلتس باید پشتیبانی قوی داشته باشند.
 • بررسی نظرات سایر کاربران: اگر افراد دیگری را می‌شناسید که در این موسسات آزمون داده‌اند از نظرات آن‌ها استفاده کنید.

سخن پایانی

در این مطلب، درباره بهترین موسسات برگزارکننده آزمون آیلتس صحبت کردیم. یکی از مهم‌ترین چالش‌های داوطلبان آزمون آیلتس، پیدا کردن موسسات معتبر است. با برطرف شدن این دغدغه، متقاضی آیلتس می‌تواند با آرامش بیشتری خودش را برای سایر مراحل امتحان آماده کند؛ چون همواره بخشی از ذهن افراد به دلیل شرایط متغیر این امتحان درگیر حوزه‌های برگزارکننده آیلتس است. برای به دست آوردن بهترین نتیجه، باید منابع خوبی برای آیلتس انتخاب کنید و مدیرت خوبی روی زمان باقی مانده تا امتحان داشته باشید. با انتخاب یک موسسه مناسب می‌توانید تا حد زیادی شرایط آزمون خود را مدیریت کنید.

تا کنون ۰ نظر ثبت شده است. شما نیز نظرات و گفتگوهای این مطلب را بخوانید

مشترك خبرنامه ما شويد و ما مطالب مفيد را براي شما ارسال خواهيم كرد :

دیدگاهها و نظرات کاربران عزیز

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.

سوالی ندارید؟