09352949765

مشاوره

جلسات مشاوره و برنامه ریزی جهت موفقیت در مکالمه زبان انگلیسی و آزمون آیلتس

جلسات آنلاین به منظور آشنایی بیشتر با زبان آموزان، بررسی سطح دانش زبانی و تعیین اهداف و اولویت بندی به این اهداف برگزار می شود.

جلسات  آنلاین مقدمه ای برای یک شروع با انگیزه است و که تماما تحت نظارت استاد مردان برگزار میگردند. پس از ارایه یک برنامه دقیق به شما با توجه به نیاز های شما تا پایان مسیر و ریسدن شما به نتیجه دلخواهتان شما را همراهی خواهند کرد.

 

نحوه برگزاری جلسات مشاوره آنلاین

  • مرحله اول: فرم کاغذی سوالات تعیین سطح به صورت فایل برای شما ارسال خواهد شد. این فرم دارای سه سوال می باشد. دو سوال در حوزه اسپیکینگ و یک سوال در حوزه رایتینگ (۲ پاراگراف) برای زبان آموزان فراهم شده است. جواب ارسال شده  توسط زبان آموزان به کارشناس مربوطه جهت بررسی ارسال می شود.
  • مرحله دوم: هر زبان آموز تایم ۱۰ الی ۱۵ دقیقه ای با مشاور آکادمی آیلتس میکس به صورت آنلاین از طریق پلتفرم اختصاصی موسسه برگزار خواهد شد و بهترین برنامه ریزی بر اساس اولویت و اهداف زبان آموز انجام خواهد شد. در این جلسات برنامه روزانه مطالعاتی دقیق با توجه به نیاز شما و تایم آزاد مطالعاتی شما جهت رسیدن شما به نتیجه مطلوب چه برای موفقیت در آزمون آیلتس و چه در مکالمه زبان انگلیسی ارائه خواهد شد.
  • شایان ذکر است که زبان آموزان در هر زمانی از شروع دوره که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشند اساتید و مشاورین ما به صورت انلاین در خدمت زبان آموزان عزیز هستند تا ابهامات و استرس های مربوطه این عزیزان را کاهش دهند و تا پایان این مسیر همراه شما هستند.

لازم به ذکر است شرکت در جلسه مرحله اول مشاوره رایگان میباشد اما دریافت برنامه زبانبندی و مطالعه ی روزانه زبان انگلیسی جهت موفقیت در آزمون آیلتس توسط استاد مردان، مستلزم پرداخت حق مشاوره به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان است.

جهت هماهنگی جهت دریافت تایم مشاوره، لطفا در تایم اداری با شماره تلفن ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶ و در ایام تعطیلات یا تایم غیر اداری از طریق واتس اپ یا تگرام با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵ در ارتباط باشید.

 

 
مشترك خبرنامه ما شويد و ما مطالب مفيد را براي شما ارسال خواهيم كرد :

سوالی ندارید؟