09352949765

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

آموزش خصوصی زبان انگلیسی به خردسالان در مشهد و تهران

والدین عزیز، قبل از تصمیم گیری برای برگزاری کلاس خصوصی زبان انگلیسی ویژه فرزندان خردسال خود، متن زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

آموزش زبان انگلیسی به خردسالان در مشهد و تهران

آموزش زبان انگلیسی به خردسالان در مشهد و تهران

به خاطر داشته باشید که اگر از راه علمی زبان های خارجی را به فرزندان زیر  ۷ سال خود آموزش دهیم، به راحتی قادر خواهند بود تا قبل از ۷ سالگی علاوه بر زبان مادری خود تا ۵ زبان را به راحتی فرا بگیرند. با صرف هزینه ای اندک جهت آموزش زبان انگلیسی به فرزندان خود ، فردایی روشن را برای فرزندان خویش به ارمغان آورید.

آموزش تضمینی مکالمه زبان ویژه خردسالان

کلیه کلاسهای تخصصی آموزش زبان انگلیسی ویژه خردسالان در شهرهای مشهد و تهران به صورت تضمینی برگزار خواهد. هر کودک ۲ تا ۷ ساله در این کلاس ها به صورت میانگین در طول هر دوره ۱۲ جلسه ای به بیش از ۷۰ لغت و جمله ی انگلیسی مسلط میگردد.

همچنین به منظور تسریع فرایند یادگیری در بین کودکان، جلسات آموزشی ویژه ای برای والدین فراگیران برگزار خواهد شد. کلاسهای آموزشی مبتنی بر متد یادگیری زبان انگلیسی به شیوه زبان مادری می باشد که باعث تسلط کامل فراگیر به لهجه بومی زبان انگلیسی و ارتقا هوش کلامی و اجتماعی فراگیر می گردد.

استفاده از سیستم های مالتی مدیا در آموزش به خردسالان

کلیه مطالب آموزشی با استفاده از سیستم های مالتی مدیا ، کارتون های آموزشی و آهنگ های شاد انگلیسی خواهد بود تا فراگیر را در فضایی شاد و مفرح ابتدا علاقمند با زبان انگلیسی سازد و سپس مکالمه وی را در حد یک کودک انگلیسی زبان تقویت کند. استفاده از این برنامه های آموزشی باعث میشود تا فراگیر بدون نیاز به والدین و به صورت مستقل زبان انگلیسی را یادبگیرد.

آموزش مهارت های زندگی در کنار آموزش زبان انگلیسی

یکی از بهترین راههای آموزش مسائل تربیتی به کودکان، آموزش غیر مستقیم آن است. از این رو کلاس آموزش زبان انگلیسی راه مناسبی برای ارتقا مسائل رفتاری، رفتار اجتماعی، هوش کلامی و اجتماعی کودک و همچنین نحوه ارتباط با والدین خواهد بود.

 ارتباط با من: ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵

تدریس خصوصی زبان انگلیسی به کودکان در مشهد

یادگیری زبان انگلیسی برای خردسالان و کودکان همواره ار دغدغه های اصلی والدین بوده است. از این رو با توجه به تماس های مکرر والدین عزیز جهت برگزاری دوره های تخصصی آموزش زبان به کودکان و نوجوانان در مشهد ، از این پس تدریس خصوصی زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان در مشهد توسط اینجانب و تیم آموزشی من برای شما عزیزان با شرایط ویژه برگزار خواهد گردید.

انتخاب یه موسسه خوب و مورد اطمینان همیشه از دغدغه های والدین در شروع فصل تابستان بوده است. بسیاری از والدین ترجیح میدهند تا کمی صرف هزینه ی بیشتر فرزندان خود را در کلاسهای خصوصی ثبت نام کنند تا بیشترین بازدهی را از کلاسهای زبان انگلیسی داشته باشند.

کلاسهای خصوصی مکالمه زبان انگلیسی ویژه کودکان و نوجوانان در سطح شهر مشهد توسط اینجانب و تیم آموزشی من با تضمین بازدهی و تسلط فراگیر به زبان انگلیسی برگزار می گردد. تدریس خصوصی زبان انگلیسی به کودکان در مشهد خدمت دیگری است از تیم اموزشی ما.

مژده به والدین عزیز: در صورت شرکت فرزند عزیزتان در کلاسهای خصوصی ما، شما نیز میتوانید از خدمات آموزشی ما بهره مند گردید و خانواده ای مسلط به زبان انگلیسی داشته باشید.

نگران نباشید! جلسه مشاوره به صورت کاملا رایگان برای شما و عزیزانتان برگزار میگردد.

 

بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی چه زمانی است؟

آموزش زبان انگلیسی ویژه نوجوانان و خردسالان در مشهد و تهران

آموزش زبان انگلیسی ویژه نوجوانان و خردسالان در مشهد و تهران

این روزها ، یکی از دغدغه های جدی والدین ، آموزش زبان به فرزندان (مخصوصا خردسالان) است. در بحث آموزش و یادگیری زبان انگلیسی همواره یکی از مهمترین سوالات این بوده است: بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی چه زمانی است؟

برای پاسخ به سوال، مباحث علمی زیادی را میتوان مطرح نمود اما لازم میدانم موارد زیر را به زبان ساده برای شما عزیزان مطرح نمایم.

آموزش رسمی یا یادگیری محیطی

اگر یادگیری زبان انگلیسی را براساس سیستم های رایج موجود در موسسات آموزش زبان در کشور در نظر بگیریم، بهترین سن یادگیری را میتوان سن ۸ سالگی تا ۱۰ سالگی مطرح کرد. چراکه در سالهای اول و دوم ابتدایی مهارت های نوشتاری زبان اول به طور کامل در مدرسه به فراگیران آموزش داده میشود. از آنجایی که نگارش زبان فارسی از راست به چپ و برعکس ان زبان انگلیسی از چپ به راست میباشد، لذا یادگیری نگارش زبان انگلیسی پیش از سنین ۷ سالگی میتواند باعث بروز اختلالات یادگیری در مهارت های نوشتاری کودک گردد. از این رو بسیاری از روانشناسان و مشاوران کودک ، بهترین سن شروع یادگیری زبان انگلیسی را سنین بین ۸ تا ۱۰ سالگی می دانند.

از طرف دیگر، نقطه مقابل یادگیری رسمی (Learning)،  یادگیری محیطی (یادگیری زبان به شیوه زبان مادری) یا اصطلاحا (Acquisition) می باشد که از نظر پیتر کراشن، بهترین سبک یادگیری زبان دوم و سوم میباشد. برای درک بهتر این سبک از یادگیری به مثال زیر توجه فرمایید:

تصور کنید حهت یک مسافرت کاری، به مدت ۶ ماه مجبور میشوید با همراه کودک ۳ ساله ی خود در شهری با زبان متفاوت (مانند تبریز، زبان آذری) زندگی کنید. پس از گذشت ۳ ماه متوجه می شوید که فرزند شما (در صورتی که با همنوعان خود در شهری مانند تبریز در ارتباط باشد) به زبان آذری صحبت میکند. این در حالی است که هیچ گونه آموزش رسمی از سوی والدین جهت ترکی صحبت کردن انجام نشده است.

در چنین شرایطی ، فرد اصطلاحا زبان دوم رو از محیط دریافت کرده است. در کلیه کتابهای آموزش زبان و زبانشناسی ، بهترین زمان برای فراگیری زبان به شیوه زبان مادری، سنین ۲ تا ۷ سالگی مطرح شده است.

 

لذا جهت فراگیری زبان انگلیسی و آموزش زبان به فرزندان خود، در صورت وجود امکانات و مرکز معتبر در شهر محل سکونت خود، مکانی را انتخاب نمایید که ویژگی های زیر را دارا باشد:

 1. آموزشی مبتنی بر شعر، بازی و هیجانات محیطی
 2. استفاده از اساتید با تجربه و مسلط لهجه ی بومی زبان انگلیسی
 3. مجهز به امکانات صوتی و تصویری جهت نمایش فیلم و پخش فایلهای صوتی
 4. دارای بخش مشاوره جهت پاسخگویی به سوالات والدین
 5. دارای محیطی شاد و کودکانه
 6. عدم آموزش نگارش زبان

 

به طور عادی یک کودک با ضریب هوشی معمولی تا قبل از ۷ سالگی میتواند تا ۵ زبان را در قالب یادگیری محیطی و بدون هیچ مشکلی فراگیرد.

آگاهانه فردایی روشن را برای کودکان خود رقم بزنید.

ارتباط و مشاوره با بنده:

۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵

www.Telegram.me/mjmardan

مشترك خبرنامه ما شويد و ما مطالب مفيد را براي شما ارسال خواهيم كرد :

دیدگاهها و نظرات کاربران عزیز

 1. زینب طاهری نوشته است:

  لطفا این کلاسها در شیراز هم برگزار کنید و یا نمایندگی بگذارید.من کودک ۱ سال و نیم دارم و دوست دارم پسرم ۲ زبانه باشه و واقعا با مشکل کلاس معتبر در شیراز مواجه هستیم و یا نیروی متخصص برای تدریس خصوصی هم تا الان در شیراز پیدا نکردم.

  [پاسخ]

 2. سارا اشکانی نوشته است:

  سلام ببخشید محل برگزاری و هزینه کلاس چقدره؟

  [پاسخ]

سوال یا نظری دارید؟ بنویسید و ارسال کنید.